Brigáda / Práce

Buď součástí Beats for Love týmu!

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici: marketingový ředitel festivalu.

Náplň práce – co tě čeká:

  • návrh a implementace komplexní marketingové strategie
  • cílené marketingové kampaně
  • propagace s důrazem na lidskost a vysoký cit pro cílovou skupinu
  • domlouvání a navazování spolupráce s marketingovými partnery
  • jde o více než full-time pozici

Požadujeme – jsi ta/ten pravá/ý:

  • nadšení a vášeň pro elektronickou taneční hudbu
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, kreativitu a svědomitost
  • skvělou znalost online a offline marketingu v eventovém průmyslu
  • znalost českého a evropského mediálního prostoru
  • výbornou znalost českého i anglického jazyka (psanou i mluvenou formou)
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • praxi v oboru minimálně 5 let

Nabízíme:

  • skvělý kolektiv
  • práci na HPP nebo IČO
  • výkon práce v kanceláři ve Frýdku-Místku
  • účast na výjimečném projektu, který patří mezi nejrychleji rostoucí značky
  • pravidelné pracovní cesty nejen po ČR

Své kompletní CV, včetně motivačního videa posílejte na kamil@b4l.cz a press@b4l.cz
Nástup možný ihned!